КУРТИ ОПСЕДНУТ ВУЧИЋЕМ: У последњем интервјуу 21 пут споменуо српског председника
НЕКАДАШЊИ министар спољних послова тзв. Косова Петрит Сељими избројао је колико је пута премијер лажне државе Аљбин Курти током интервјуа за хрватски "Вечерњи лист" споменуо српског председника Александра Вучића и Београд.

Фото: AP Photo/Visar Kryeziu/Д. Миловановић/Јутјуб/Around The World 4K
Од 4.000 речи, колико је Курти изговорио током интервјуа, Вучић се спомиње 21 пут, тврди Сељими.
- Говорећи о чудним приоритетима. У интервјуу од 4.000 речи за хрватски Вечерњи лист, Курти помиње: 21 пут Вучића, 18 пута Београд, четири пута НАТО, четири пута економичност, два пута ЕУ, два пута САД, један пут инвестиције, нула пута Савет Европе - написао је Сељими на Твитеру, преноси Косово-онлајн.
БОНУС ВИДЕО: Председник Вучић на отварању деонице Ауто-пута мира
Препоручујемо

ПРЕДСЕДНИК САОПШТИО СЈАЈНЕ ВЕСТИ: Вучић најавио повећање минималца до краја године
26. 07. 2023. у 10:19

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (1)