Колико новинара у Србији се данас плаши позива њиховог газде Драгана Ђиласа (ВИДЕО)
КОШАРКАШКИ тренер Душко Вујошевић говорио је о притиску који Драган Ђилас врши на медије.

Foto: Printskrin
- Ђилас је у делу власништва ове телевизије, тако да и он мало бира ко се зове у госте и ко се напада, па после зове новинарке да пита зашто нису госте овако или онако питале! Он је јако осветољубив! - рекао је Душко Вујошевић за "Нова С".
О Ђиласовим претњама новинарима сведочио је још 2019. године Предраг Михаиловић из "Блица".
- Недавно нам је Драган Ђилас на Твитеру претио. Вршио је притисак да ли ми штампамо, не штампамо друге новине, да је то недопустиво или:,,Мислите о овоме, једног дана неће неко бити на власти" - открио је тада Михаиловић.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (64)