ДА СЕ НИКАД НЕ ЗАБОРАВИ: Вучић у четвртак и петак на обележавању Дана сећања на страдале у "Олуји"

Тањуг

02. 08. 2023. у 12:39

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић боравиће у дводневној посети Републици Српској у среду и четвртак, током које ће присуствовати Савету за сарадњу Републике Србије и Републике Српске, као и обележавању Дана сећања на све страдале и прогнане Србе у оружаној акцији "Олуја".

ДА СЕ НИКАД НЕ ЗАБОРАВИ: Вучић у четвртак и петак на обележавању Дана сећања на страдале у Олуји

Фото: Новости

Он ће у четвртак у 17 сати обићи новоизграђени вртић у Српцу, наводи се у саопштењу Службе за сарадњу са медијима председника Републике.

У петак, 4. августа, Вучић ће се састати са председником Републике Српске Милорадом Додиком и српским чланом Председништва БиХ Жељком Цвијановић, након чега ће се одржати Савет за сарадњу Републике Србије и Републике Српске.

У 17.15 предвиђено је полагање венаца на спомен-обележје на Петровачкој цести, а у 19 сати присуствоваће обележавању Дана сећања на све страдале и прогнане Србе у оружаној акцији "Олуја".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (156)

Прецизније планирање и мање заборављања уз Galaxy Z и Watch8