ЈАСНО ЈЕ ДА СУ ИЗМАНИПУЛИСАЛИ НАРОД Новаковић: Користе антисрпске протесте као изборну кампању

Новости онлајн

16. 08. 2023. у 08:24

АЛЕКСАНДАР Новаковић, потпредседник ИО Двери и шеф протокола Бошка Обрадовића, одговорио је на Твитеру народном посланику Владимиру Гајићу, који се запитао хоће ли опозиција у Србији "шетати" и како би тзв. Косово ушло у УН.

ЈАСНО ЈЕ ДА СУ ИЗМАНИПУЛИСАЛИ НАРОД Новаковић: Користе антисрпске протесте као изборну кампању

Фото: Танјуг/Новости

Гајић је реаговао на текст који је објављен на Н1, под насловом "Софија Тодоровић: Косово да буде део УН и због поштовања људских права", питајући се "је л' се за ово шета?"

- Па неће ваљда да шетају због трагедије у Рибникару. Јасно је да су изманипулисали народ и да воде изборну кампању користећи протесте. Наравно, протести постају антисрпски - одговорио је Новаковић.

Фото: Принтскрин/Твитер

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (114)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ ИЗ СРБИЈЕ! Ово што се десило у Београду - завршило одмах у свим руским медијима (ФОТО)