ТО ЈЕ НЕДОЗВОЉИВО И НЕФЕР: Вучић о злоупотреби вештачке интелигенције

Новости онлајн

18. 08. 2023. у 08:52

АЛЕКСАНДАР Вучић је у данашњем гостовању говорио и о сатиричној емисији на Пинку, у којој је коришћена вештачка интелигенција и ликови опозиционих политичара.

ТО ЈЕ НЕДОЗВОЉИВО И НЕФЕР: Вучић о злоупотреби вештачке интелигенције

Фото: Принтскрин

Председник каже да сматра да су представници бившег режима у праву.

- То је недозвољиво, нефер, и нешто што се не ради у једној демократској држави. Надам се да ће државни органи предузети све да то зауставе. То је груби фалсификат, баш оно што раде представници бившег режима. Они су пустили моју фотографију како се грлим са Куртијем. Фалсификат, а ја се никада нисам ни руковао са њим. Не тражим од њих да осуде ове бесмислене карикатуре у Данасу. Ја сам непоменик, педер, лудак, негативно рођен, сваки дан. Каква пристојност када "Вучићу педеру" говори 10.000 људи. И њих није срамота, а мене треба да буде срамота што сам ја то рекао на РТС-у - каже председник Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

Коментари (159)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила