БИВШИ амерички изасланик за дијалог КиМ и Србије Ричард Гренел реаговао је поводом тога што је некадашњи конгресмен Адам Кинзигер назвао новинара Такера Карлсона „издајицом САД“, јер се састао са председником Србије Александром Вучићем у Будимпешти, и подсетио да је међународна заједница сложно осудила КиМ за једностране акције распламсавања Балкана.
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић дао је интервју Центру за друштвену стабилност (ЦЗДС) који је организован поводом документарног филма "Анатомија обмане — Сребреница", док је са председником разговарао историчар Александар М. Гајић.
МИНИСТАР одбране Братислав Гашић обишао је данас пожаром захваћена места у околини Крушевца и разговарао са мештанима о непогоди која је претходних дана задесила Расински округ.
Коментари (0)