ЗАПАД ЋЕ БИТИ ПОРАЖЕН: Шешељ о шанси целе Европе - Немачка највише губи

ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ изјавио је да на Западу полако схватају шта се дешава у Украјини.

ЗАПАД ЋЕ БИТИ ПОРАЖЕН: Шешељ о шанси целе Европе - Немачка највише губи

Фото: Н. Скендерија/Профимедиа/илустрација

Каже да је Немачка шанса целе Европе - да прва прогледа и да скине туторство са себе.

- Немачка највише губи. Имала је врло јефтин гас, врло јефтину нафту и сировине какве пожели из Русије по врло ниским ценама - констатује лидер радикала.

Истиче да Запад уништава сам себе и да ће бити поражен. Подсећа на чињеницу да ће Русија нуклеарним оружјем бранити своју територију.

- Руси су дали до знања да ће нуклеарним оружјем бранити сваки педаљ руске територије и то треба да знају и Пољаци и сви они који би хтели да нападну Русију. Они у Украјини неће употребити нуклеарно оружје, јер тамо је њихов народ изманипулисан и натеран да се бори против мајке Русије - рекао је Шешељ за Хепи ТВ.

(alo.rs)

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену