НИСАМ О ТОМЕ ГОВОРИО, АЛИ ЋУ ВАМ РЕЋИ... Вучић о моменту који му је био најтежи у протеклих 10 година

Новости онлајн

17. 09. 2023. у 21:36

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у емисији ХитТвит говорио је о најтежем тренутку који је проживео.

НИСАМ О ТОМЕ ГОВОРИО, АЛИ ЋУ ВАМ РЕЋИ... Вучић о моменту који му је био најтежи у протеклих 10 година

Фото: Инстаграм

Председник је између осталог говорио о томе како издржава и подноси свакодневне нападе и лажи опозиције на његов рачум, а дотакао се и тренутка када му је било најтеже.

Нисам о томе говорио, али ћу вам рећи да ме нико никада није ни питао да ми је најтеже било после Ксенијине смрти кад је Данило отишао на Косово и Метохију. Са њим је било још момака, али су били ненаоружани. Они су ме обавештавали где је - рекао је он.

Подсећа да су му тад сина два пута заустављали, а онда је схватио да је све то Курти организовао јер је Данило био праћен све време.

- Онда су их зауставили. Избацили су их из кола. Они су донели одлуку, зато је Свечља прво слагао да су мом сину скинули мајицу. Зауставили су их са намером да скине мајицу. Двојица су уперили пушку у лице и у груди њега. Замислите оца који слуша и зна да је то Курти директно наредио да му упере цеви у дете и знају да он неће да скине мајицу - рекао је Вучић.

- То је трајало и трајало... То ми је било најтежих сат времена у протеклих 10 година - рекао је председник. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (90)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена