ПРЕТЕЋЕ ПОРУКЕ СРПСКОЈ ДЕЦИ: На школи "Свети Сава" у Клокоту исписани графити "УЧК"
НА зиду Основне школе "Свети Сава" у Клокоту јутрос су осванули графити "УЧК".

Фото: Kosovo Online
Њих је приметио помоћни радник и чувар Жарко Томић, који је за Косово онлајн испричао да је графите "УЧК", као и увредљиву поруку Србији, видео рано јутрос када је дошао на посао и обишао школу.
Томић је графите уклонио, како се деца не би узнемиравала и плашила.
Основу школу "Свети Сава" похађа више од 70 ђака из Клокота, од предшколског узраста до 8. разреда.
За сада је непознато ко је графите исписао.
У претходних неколико месеци графити "УЧК" исписивани су и у другим српским срединама на Косову, у Сувом Долу, Ораховцу, Северној Митровици... што је изазвало узнемиреност Срба.
(kosovo-online.com)
Препоручујемо

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)