ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА: Дочекао групу верника који су прошле ноћи били у манастиру Бањска

Танјуг

25. 09. 2023. у 23:52

ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Милан Ђурић саопштио је да је вечерас дочекао групу верника која је прошлу ноћ провела у манастиру Бањска на северу Косова и Метохије.

ГРАДОНАЧЕЛНИК НОВОГ САДА: Дочекао групу верника који су прошле ноћи били у манастиру Бањска

Foto: Printskrin Instagram/milandjuric77

-Вечерас сам сачекао наше суграђане који су током јучерашњег инцидента ноћ провели под опсадом у манастиру Бањска, како би се и лично уверио да су безбедно стигли у Нови Сад, навео је Ђурић на Инстаграму.

Епархија рашко-призренска је у недељу саопштила да се у манастиру налази група поклоника из Новог Сада са свештеником, игуманом Данилом и братијом манастира.

Епархија је тада осудила напад који се догодио у близини села Бањска, у којем је један косовски полицајац убијен, а двојица повређена.

БОНУС ВИДЕО - РУСКА ПАЦИФИЧКА ФЛОТА: Извођење вежбе одбране Северног морског пута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

РУСКИ АГЕНТИ СТИГЛИ И ДО ХРВАТСКЕ: Пуковник ФСБ бежао у лешу краве, тражили га на јахти у Јадрану