ВУЧИЋ О ОДВРАТНОМ ПОНАШАЊУ ДЕЛА ЈАВНОСТИ У БЕОГРАДУ: Ми имамо кога да жалимо
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је за РТС да су одвратне критике дела наше јавности због проглашења Дана жалости.

Фото: Новости
- Најпре су говорили како је потребно да имамо дан жалости, "али власт то не сме да уради јер мора некога да слуша споља". Када је влада то учинила на цивилизацијски, одмерен, озбиљан и одговоран начин, онда су рекли "а кога ми то жалимо". Ако ви не жалите никога, ми имамо кога да жалимо - рекао је Вучић.

Фото: РТС принтскрин
Препоручујемо

БИЛБОРДИ ПОДРШКЕ СРБИМА У МОСКВИ: Једна боја, једна вера, једна крв (ФОТО/ВИДЕО)
27. 09. 2023. у 18:20

ШЕШЕЉ НА ВРЕМЕ УПОЗОРИО: Запад привидно критикује Куртија, а даје му подршку
27. 09. 2023. у 17:57

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)