ХОЋЕ ЛИ ДОЋИ КРАЈ АГОНИЈИ ПОРОДИЦА УБИЈЕНИХ СРБА? Обдукција завршена, извештај не - током дана ће коначно добили тела својих најмилијих
У ИНСТИТУТУ за судску медицину у Приштини завршена је обдукција тела тројице Срба убијених у сукобу са приштинском полицијом 24. септембра у Бањској код Звечана. Како јављају приштински медији, њихове породице моћи ће да преузму тела данас после 14 часова у Приштини.
Фото: Новости
Директор Института за судску медицину Дитор Хаљити је рекао за приштински портал "Калксо" да је обдукција тела Срба завршена.
- Оно што могу да кажем је да је обдукција завршена. Идентификација је ствар тужилаштва. Извештаји још нису завршени - рекао је за приштински портал "Калксо".
Очекује се да ће данас после 14 часова породице моћи да преузму тела страдалих.
Фото: Принтскрин
Подсетимо, у сукобу групе Срба и приштинске полиције у селу Бањска 24. септембра, убијени су Стефан Недељковић из Звечана, као и Бојан Мијаиловић и Игор Миленковић из Лепосавића.
(РТС)
БОНУС ВИДЕО:
С ПРСТОМ НА ОБАРАЧУ ИСПРЕД ВРТИЋА: Деца гледала РОСУ како вршља по Митровици
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗАВРШЕНА ОБДУКЦИЈА ТЕЛА СРБА УБИЈЕНИХ У БАЊСКОЈ: Извештаји још увек нису готови
30. 09. 2023. у 12:07
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)