СУПРУГА ДОЗВОЛИЛА ДА СЕ ПОКАЖУ ФОТОГРАФИЈЕ УБИЈЕНОГ МИЈАИЛОВИЋА: Циљ је да се види да је убијен из непосредне близине
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић гостује у емисији "Ћирилица" на Хепи телевизији, где је говорио о немилом догађају у Бањској у којем су страдали Стефан Недељковић, Бојан Мијаиловић и Игор Маринковић.
Фото: Принтскрин
Вучић је коментарисао и показивање фотографије убијеног Мијаиловића на конференцији за медије директора Канцеларије за Косово и Метохију, Петра Петковића.
Председник каже да је супруга дозволила да се покажу фотографије устрељеног Бојана Мијаиловића без блуровања како би се видело да је убијен из непосредне близине, док је лежао на леђима.
Истиче да не могу да му опросте што не жели о страдалим Србима да говори као о терористима.
- Они то нису радили зато што су зли. Дотерало је цара до дувара. Ја то знам, пратим то годину и по дана, нико то не зна боље од мене - каже председник.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (37)