"ДОСТОЈАНСТВЕНО ЈЕ СРБИЈА ОВО ПОДНЕЛА": Вучић захвалан народу - Ниједног тренутка нисмо никог унизили (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић говорио је претходне вечери у свом обраћању јавности о ситуацији на КиМ и притисцима на Србију након убиства тројице Срба у селу Бањска и том приликом осврнуо се на то како се Србија носила са новонасталом ситуацијом.

Фото: Принтскрин ТВ Хепи
- Достојанствено је Србија ово поднела, поносан сам на своју Србију, достојанствено баш, да ниједног тренутка нисмо унизили и нисмо умањивали значај трагедије због убијеног Албанца, напротив, али умели смо да будемо уједињени у болу, са породицама убијених Срба, као да су нас жене научиле, како да то поднесемо, што ми погрешно називамо мушки. Напротив, било је женски, храбро и јако. И хвала људима у Србији на томе - изјавио је председник том приликом.
На инстаграму је кратко и јасно написао "Поносан на нашу Србију."
БОНУС ВИДЕО: ОКИДАЧ ЗА СТРАНЕ И СРПСКЕ ЏЕЛАТЕ: Ударају најстрашнијим претњама Вучићу и Србији
Препоручујемо

ПЕТКОВИЋ ОДГОВОРИО РАШИЋУ: "Чиме се он поноси, тога се сваки честити Србин гнуша"
03. 10. 2023. у 19:23

ЈОВАНОВ ОДГОВОРИО ПОНОШУ: Не знам како је то решено у хрватском Сабору...
03. 10. 2023. у 18:58

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)