СТОЛТЕНБЕРГ: Важно да НАТО ојача присуство на Косову и Метохији
11. 10. 2023. у 10:48
ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО-а Јенс Столтенберг изјавио је данас да Алијанса повећава трупе на КиМ након кризе на северу и постојећих тензија.
Најновије из рубрике

ЈЕЗИВЕ ПРЕТЊЕ ГОРДАНИ УЗЕЛАЦ: Након прилога о СКЦ-у новинарку вређају и псују на друштвеним мрежама (ФОТО)
НОВИНАРКИ ТВ Пинк Гордани Узелац стижу језиве претње, након прилога о Студентском културном центру (СКЦ), који је потпуно уништен након вешемесечног боравка блокадера згубидана у њему.
25. 07. 2025. у 11:55

ВУЧИЋ СА РОКФЕЈЕМ: Плодотворна сарадња и пријатељски односи Србије и Француске представљају стубове наше дипломатије
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се са директором за континенталну Европу у Министарству за Европу и спољне послове Републике Француске Брисом Рокфејем.
25. 07. 2025. у 11:31

"ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СМО ЗАЈЕДНО ТОГА ДАНА" Вучевић позвао све грађане на обележавање "Олује"
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке и саветник председника Републике за регионална питања Милош Вучевић позвао је све људе да дођу на обележавање погрома Срба у злочиначкој акцији Олуја.
25. 07. 2025. у 10:49

"ДОЗВОЉЕНО ЈЕ ПРЕТИТИ НОЖЕМ У СРЦЕ ИНФОРМЕРУ": Брнабић указала на лицемерје таблоида и новинарских удружења
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић реаговала је на колумну која је објављена у Данасу, под насловом "Убод ножем у срце Информера".
25. 07. 2025. у 10:35

КРОВ НАД ГЛАВАМА КАО ПЛЕН ПРИШТИНЕ: Куртијев режим прешао на нови вид терора - прети масовним одузимањем станова од Срба
ОПАСНИМ методама полицијског и судског прогона Срба на Косову и Метохији, режим Аљбина Куртија придодао је још један - да се нашим сународницима правним заврзламама и накарадним тумачењима закона отме имовина, а они оставе без крова над главом.
25. 07. 2025. у 10:35
Коментари (0)