"ВЕРУЈЕМ ДА НЕЋЕ БИТИ НИШТА ОД ТОГА" Вучић разговарао са председником Кеније о наводима Приштине да ће признати лажну државу
18. 10. 2023. у 11:20
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се из Кине, где је између осталог говорио и о састанцима са многобројним светским лидерима.
Повезане вести

"ИЗНЕНАДИЋЕМО ИХ УСКОРО СА ДВЕ АФРИЧКЕ ЗЕМЉЕ" Вучић о новом признању тзв. Косова - Већ две или две и по године раде на Кенији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је емисије "ОКО" на РТС. Вучић је између осталог говорио и о недавном признању самопроглашеног Косова од стране Кеније.
27. 03. 2025. у 18:31
Најновије из рубрике

Новосадски блокадери најављују ново паљење Србије у суботу!
БЛОКАДЕРИ са Природно математичког факултета у Новом Саду најављују нове нереде у Србији за суботу 28. јун.
24. 06. 2025. у 22:41

РУЖИЋ ПОТПУНО ИЗГУБИО КОМПАС: За све му крив Вучић, тврди да СНС и европски пут без СПС-а не би постојали?!
БРАНКО Ружић из СПС потпуно је изгубио компас!
24. 06. 2025. у 21:18

ЕКСКЛУЗИВНИ МАТЕРИЈАЛ КОЈИ ЋЕ ШОКИРАТИ СРБИЈУ: Стижу језиви докази тајног блокадерског деловања против српског народа и државе
ОД сутра, 25. јуна, креће специјално извештавање о деловању блокадера, мегаексклузивни материјал који ће шокирати Србију.
24. 06. 2025. у 21:02

ЂИЛАС О'ЛАДИО БЛОКАДЕРЕ: "Нећемо се повлачити са избора због студентске листе на којој ни неће бити студената!"
ДРАГАН Ђилас коментарисао је захтеве блокдадера да опозиција не учествује на изборима већ да подржи њихову листу и да им уступе ресурсе и логистику.
24. 06. 2025. у 17:49

БЛОКАДЕРИ НА ВИДОВДАН ХОЋЕ ДА ЗАВРШЕ СА СРБИМА НА КОСМЕТУ: Монструозне намере - јасна политика коју воде
НАКОН седам месеци лажи, блокадери су напокон открили шта је њихова политика и политички програм - да Србе прогласе за геноцидан народ и да коначно заврше са Србима на Косову и Метохији тако што ће признати независност лаżне дрżаве, а наше сународнике у јужној српској покрајини оставити на милост и немилост приштинске власти.
24. 06. 2025. у 17:41
Коментари (0)