"ОЧЕКУЈУ НАС ЦЕЛОДНЕВНИ РАЗГОВОРИ": Вучић дочекао Урсулу фон дер Лајен на аеродрому (ФОТО)

Биљана Ристивојевић

31. 10. 2023. у 12:57

ПРЕДСЕДНИЦА Европске комисије Урсула фон дер Лајен стигла је у Београд, а на аеродрому Никола Тесла дочекао је председник Александар Вучић.

ОЧЕКУЈУ НАС ЦЕЛОДНЕВНИ РАЗГОВОРИ: Вучић дочекао Урсулу фон дер Лајен на аеродрому (ФОТО)

Фото: Инстаграм

- Добро дошла, Урсула фон дер Лајен. Очекују нас целодневни разговори у којима ћу исказати сваку врсту захвалности ЕУ на помоћи и подршци коју нам је пружила, у нади да ће Србија имати снаге да испуни своје приступне обавезе и постане део породице европских народа - објавио је председник на свом Инстаграм налогу.

Вучић и Фон дер Лајен имаће најпре тет-а-тет разговор у Палати Србија, а затим и састанак са члановима двеју делегација, након чега ће се обратити медијима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (117)

Спој ритма и дечје маште - Хуманитарни мјузикл “Боки и КрокРоцкодилоси” за помоћ Фондацији Једро