ВУЧИЋ О СРАМНИМ НАПАДИМА НА ЊЕГОВУ МАЈКУ: Не смем да употребим шта су хтели да кажу за њу, то им је данас главна вест

Новости онлине

05. 11. 2023. у 18:20

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, Александар Вучић, гостујући на телевизији Танјуг прокоментарисао је најновије нападе на његову мајку од стране припадника опозиције.

ВУЧИЋ О СРАМНИМ НАПАДИМА НА ЊЕГОВУ МАЈКУ: Не смем да употребим шта су хтели да кажу за њу, то им је данас главна вест

Фото Танјуг

- Jа не смем ни да употребим шта су они све хтели да кажу за моју мајку. Жена завршила еконосмки факулетет са високим просеком државни, била на многим телевизијама, била у ноћи бомбардовања уредник, случајно преживела ракетриње. Никада нисам чуо ништа лоше о њој. На крају су морали то да ураде. Анадреј се појавио на седници месног одбора, њега не интересује јавност, и кажу је ли  то сигнал да се Вучић уплашио? То им је данас главна вест... - каже председник, алудирајући на понашање Ђиласа.

- Сутра је на реду Данило, или неко други, или да сам неког убио ранио или ко зна шта урадио? - каже Вучић.

Председник је рекао како су он и његов отац тешки људи, да не размењују често емоције, тешко пусте сузу или тако нешто.

- Много се волимо и држимо заједно. Ја не плачем пред мајком, ја њу позовем, кажем јој да пита млађег јер је то занима више и крај разговора - каже председник кроз смех, те додаје да је у његовој породици ствар суштине а не форме.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.

20. 02. 2026. у 22:47

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ! Трамп поздравио и госте којих није било у сали

"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.

21. 02. 2026. у 09:40

Коментари (1)

СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!