ШЕШЕЉ ОДГОВОРИО ЕКСТРЕМИСТИМА ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ: Овај наслов највише одговара личности каква је Драгиња Вуксановић
ЛИДЕР Српске радикалне странке (СРС) Војислав Шешељ потврдио је данас да је аутор књиге о бившој политичарки из Црне Горе Драгињи Вуксановић Станковић, а поводом критика екстремиста из Црне Горе на његов рачун да је наслов "сексистички и мизоген", каже да су то најобичније будалаштине.

Фото: В. Данилов
- Шта они знају о насловима, шта они знају о књигама. Овај наслов највише одговара личности каква је Драгиња Вуксановић - казао је лидер радикала за портал подгоричке Борбе.
Шешељ каже да се не каје и да неће променити наслов. Довољно је, истиче, што је испоштовао породицу Станковић која га је молила да њихово презиме макне из наслова.
- Кад су чули да спремам ову књигу, контактирала ме је породица Станковић. Замолили су ме да њихово презиме не спомињем јер је она дошавши у њихову породицу нанела велику срамоту. Ја сам испунио њихову жељу и зато је у наслову само Драгиња Вуксановић - казао је Шешељ.
Председник СРС је рекао да је издање његове књиге под насловом „Монтенегринска ку*вештија Драгиња Вуксановић“ продавана на недавном Београдском сајму књига и да је највише купаца било из Црне Горе.
- Били су одушевљени - казао је Шешељ.
Препоручујемо

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (1)