ВЕЛИКА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ: Наменска индустрија добија највећи уговор са пријатељском земљом
ВЕЛИКА је навала за оружјем и оруђем, казао је председник Србије Александар Вучић за ТВ Пинк.

Фото: Новости
- Свима се свиђају тенкови, "Норе", па сам донео одлуку, да са стокова ни једно оружје ни оруђе не може да иде из Србије. Наша наменска индустрија добиће уговор са једном пријатељском земљом која није у ратном сукобу. Дугорочни је уговор. Траже да направимо 48 "Нора" за њих, али и других ствари. То су уговори више стотина милиона евра и ми ћемо идуће године да уложимо милионе како бисмо подигли нашу наменску индустрију - каже Вучић, те додао да је и то било на удару "тајкуна" који су желели да их униште.

Фото: Принтскрин/ТВ Пинк

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)