КАНДИДАТ за народног посланика на листи Српске радикалне странке Александар Шешељ поручио је у Богатићу да та партија жели Србију која улаже у домаће привреднике, пољопривреднике и грађане којима је Србија на срцу како би они били сигурнији и могли да прошире своје пословање, да запосле више људи и више зараде.
ИЗЈАВА председника Русије Владимира Путина је сигнал да све оно што је било иоле патриотско међу тим блокадерима да се извуче из тога, каже председник СРС Војислав Шешељ.
ОДБОР за финансије, републички буџет и контролу трошења јавних средстава Скупштине Србије прихватио је на данашњој седници Предлог закона о изменама и допунама Закона о посебним поступцима ради реализације међународне специјализоване изложбе EXPO БЕЛГРАДЕ 2027, који је поднела Влада 12. септембра 2025. у начелу.
Коментари (0)