ВУЧЕВИЋ, ВЕСИЋ И ГОЛУБОВИЋЕВА СА ГРАЂАНИМА БАЧКЕ ПАЛАНКЕ: Важно је да 17. децембра будемо јединствени (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке Милош Вучевић заједно са чланом Председништва СНС Гораном Весићем и првом на листи Александар Вучић - Војводина не сме да стане Душанком Голубовић, разговарао је данас у Пивницама са грађанима општине Бачка Паланка.
Фото: СНС
„Важно је да 17. децембра будемо јединствени и да разумемо колико су битни предстојећи избори.
Када једна породица гради кућу, зове на мобу, дођу рођаци и пријатељи и треба времена да се изгради кућа, а када паликућа дође потребно је свега неколико минута да све запали и уништи. Тако је исто и са државом, Србија је наша кућа.
Са једне стране имамо нашу листу Александар Вучић - Србија не сме да стане и Александра Вучића, а са друге стране све остале листе и Драгана Ђиласа и неће им бити проблем да се сви уједине.
Урадили смо пуно и нећемо стати, а мештани општине Бачка Паланка то знају. 17. децембра уједињени без обзира на то које смо нације и националности, због наше деце, због наше једине отаџбине, никада покорене Србије број 1 - Александар Вучић - Србија не сме да стане! У победе!!! Живела Србија!”
БОНУС ВИДЕО:
НАЈПРЉАВИЈИ НАПАД НА ВУЧИЋА ДО САДА: Стопроценти медијски терор над једним човеком
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (79)