"ЊЕГОВ ДОЛАЗАК МЕЊА ПОЗИЦИЈУ СРБИЈЕ": Вучић о посети суоснивача Епла нашој земљи
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током вечерашњег гостовања на ТВ Прва коментарисао данашњу посету и разговоре са Стивом Вознијаком.

Фото: Принтскрин
Говорећи о посети суоснивача Епла Стива Вознијака Србији, Вучић каже да је то један од најинтелгентијих људи које је срео у животу.
- Рекао ми је зашто он не мисли да ће АИ тако лако и брзо да буде доминантна - казао је Вучић.
Истиче да је реч о фантастично важној посети за нашу земљу, те да је вознијак створио савремене компјутере.
- Његов долазак мења позицију Србије - рекао је Вучић.
Главна тема разговора са Вознијаком је била - образовање.
- Много више новца ћемо уложити у образовање - рекао је председник.
Осим тога, у нашу земљу ћемо доводити најбоље стране универзитете, отварати њихове франшизе, најавио је он.
БОНУС ВИДЕО: НАЈПРЉАВИЈИ НАПАД НА ВУЋИЋА ДО САД: Стопроценти медијски терор над једним човеком
Препоручујемо

ВУЧИЋ СЕ САСТАО СА ВОЗНИЈАКОМ: Председник разговарао са суоснивачем компаније Епл
06. 12. 2023. у 11:50

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (56)