МИКЕТИЋ ИПАК У КАМПАЊИ, САМО ВАН ГРАНИЦА: Дао интервју за хрватски Н1, тамо "плакао" због афере коју је сам направио

Биљана Ристивојевић

07. 12. 2023. у 08:00

ЂИЛАСОВ кандидат Ђорђе Микетић рекао је да се повлачи из изборне кампање, али, по свему судећи, та његова одлука важила је изгледа само за Србију.

МИКЕТИЋ ИПАК У КАМПАЊИ, САМО ВАН ГРАНИЦА: Дао интервју за хрватски Н1, тамо плакао због афере коју је сам направио

Фото: Јутјуб/Dnevnik

Наиме, Микетић је дао интервју за Н1 у Загребу, о онда тај његов разговор пренесе и српски Н1 и у томе, очигледно, по њему, нема ништа спорно.

Он је у том интервјуу навео "ушао сам из комфорне зоне у блато српске политике – дан после избора поднећу тужбе".

Иначе о снимку који се појавио у јавности, рекао је да му се због њега "цео свет срушио", очигледно на размишљајући раније о последицама.

БОНУС ВИДЕО: КОМУНИКОЛОГ МИКЕТИЋ У ЕПИЗОДИ: Како у минут и по рећи много тога, а у ствари не рећи ништа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (23)

ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!