ДАНИЛА БИ БИЛО СРАМОТА ДА ГА НЕ НАПАДАЈУ ОВАКВИ: Вучић о хајци Маринике Тепић против његове породице

Новости онлајн

08. 12. 2023. у 09:53

АЛЕКСАНДАР Вучић је прокоментарисао изјаву Маринике Тепић, а председник је говорио и о нападима на своју породицу.

ДАНИЛА БИ БИЛО СРАМОТА ДА ГА НЕ НАПАДАЈУ ОВАКВИ: Вучић о хајци Маринике Тепић против његове породице

Фото: Принтскрин/Инстгарам

- То исто је рекла и пре годину дана, и пре четири и шест, сваки пут говори исто. Ја Ђиласа не дирам, није то мој посао, то раде неки други, ја то не радим. Ја сам опет нешто другачије овде видео. Ово први пут видим. Две ствари су ми овде занимљивије. Ви сте схватили да овде нема новинара. Каже "да објаснимо замену теза", плаћамо страначким новцем нешто, има нешто што раде волонтери који су страначки активисти, а нешто плаћамо страначким новцем, што би она требало да зна. Није се она тога стидела, њен муж је током високе државне функције примао велике паре. Оног секунда када дође суша, пљуни у тај бунар најјаче што можеш. Појма они немају шта причају и све што им се своди је псовка, увреда и најгори могући придев. Ми имамо много кол центара у Србији, то је наш посао, да разговарамо са људима. Уколико постоји порески прекршај, поднесите пријаву и немајте сумње да ће да се установи да ли постоји прекршај. Што се тиче деспота, диктатуре, ја сам веома срећан што људи не умеју да кажу шта је то што не ваља у Србији него морају да се руководе личним увредама - рекао је.

Додао је да је Мариника Тепић наредбодавац увреда и хајке против њега и његове породице.

- Она каже "нападајте најгорим изјавама и Вучића и његову породицу, брата, Данила". Данила би било срамота да га не нападају овакви. Он је пристојан и васпитан дечко, сад се нешто и провреднио, уме да поштује друге људе. За разлику од мене је и велики верник, иако ја сада чешће идем у цркву него раније, али мој син више пута недељно иде на литургије и он другачији живот живи, али некоме мора да буде крив - рекао је Вучић.

- Мислите да сви треба да вас се плаше. Као што видите, постоје људи који их се не плаше и поносан сам на ту чињеницу, и њихове медијске хајке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (39)

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ДЕФИНИТИВНО ЗНАК ДА ЈЕ КРАЈ: Испливале фотке Бастијана са витком плавушом! (ФОТО)