"ИЗНЕНАДИО СЕ ПОВИЦИМА КОСОВО ЈЕ СРБИЈА": Председник открио шта му је рекао Халдун ел Мубарак
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током гостовања на К1 прокоментарисао и сусрет са председавајућим Управе за извршне послове УАЕ и власником клуба Манчестер сити Халдуном ел Мубараком.
Фото: Принтскрин
- Халдун је један од најважнијих људи из окружења шеика Мухамеда. Он је човек који је водио велику компанију у Емиратима. Имали смо и ручак у Београду на води и причали смо на утакмици, и изненадио се повицима Косово је Србија и запитао се да ли је то у души нашег народа. Питао сам га шта би он урадио у будућности на мом месту. Све што треба да радиш, пошто улажемо много у војну индустрију, рекао је - наставите оно на чему је Ана инсистирала, то је дигитализација, суперкомпјутери... Видите да све велике фирме чувају податке код нас, мораћемо још више да улажемо - казао је Вучић.
- То је једини начин да се такмичиш са светом - рекао је Вучић.
БОНУС ВИДЕО: "ПРЕДСЕДНИЧЕ, ДОСТОЈНИ СТЕ": Вучићу уручен Орден првог степена Словачке евангеличке цркве
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија набавља "кинески С-400"?
МИНИСТАРСТВО одбране Србије планира набавку нове противваздушне опреме из Кине, према наводима више локалних извора, док је председник Србије Александар Вучић најавио скори потпис нових уговора ради јачања мреже одбране, пише амерички специјализовани магазин Милитари воч.
27. 04. 2026. у 16:05
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)