ПРОФЕСОРКА ИМАЛА МОЛБУ ЗА ВУЧИЋА, ОН ОДГОВОРИО: Даћу све од себе да урадимо све што можемо по том питању
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гост је специјалне емисије ТВ Пинк.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк
Професорка, неурологЈелена Друловић, за коју је Вучић у шали рекао да је се плаши када је видео са каквим жаром је говорила на скуповима, каже да је презадовољна што живи у Србији.
- Ја сам неуролог, бавим се лечењем мултипле склерозе, и лечимо те пацијенте сада на најбољи начин, како се то ради у свету. То им омогућава да раде, да имају породице и децу, и ја сам изузетно захвална држави због тога - каже она.
Професорка је замолила председника да обећа да ћемо моћи да се радујемо већем броју деце које ће рађати жене са мултиплом склерозом.
- Ја драга професорка не знам много о томе, једино што сам увек молио Ану и Дану јесте то да није проблем у парама. А онда имам тежак разговор са Синишом Малим. Ко год га позове, он каже да нема пара, а када га ја позовем, онда кука три дана, па нађе новац. Дакле даћу све од себе да урадимо све што можемо по том питању - рекао је Вучић.
ВОНУС ВИДЕО:
Препоручујемо

ВУЧИЋ ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ: Србија остаје на путу успеха - не сме да стане
14. 12. 2023. у 21:01 >> 21:56

ВУЧИЋ: Ми ничију породицу нисмо вређали, није било ни физичког обрачуна
14. 12. 2023. у 18:47

БИВШИ АМЕРИЧКИ ГЕНЕРАЛ О СПОРАЗУМУ: Трампов план је да се Украјина преда Русији
БИВШИ командант америчке војске у Европи, пензионисани генерал Бен Хоџес, изјавио је да Трампов план за мир у Украјини значи њену „предају“ Русији.
18. 03. 2025. у 11:53

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку
ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.
18. 03. 2025. у 08:56
Коментари (0)