СЛЕДЕЋЕ ГОДИНЕ ПОЧИЊЕ ИЗГРАДЊА ОПЕРЕ И БАЛЕТА: Вучић и Брнабић говорилио пројектима у култури

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

14. 12. 2023. у 21:29

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостујући у специјалној емисији на ТВ Пинк одговарао је на питања гостију.

СЛЕДЕЋЕ ГОДИНЕ ПОЧИЊЕ ИЗГРАДЊА ОПЕРЕ И БАЛЕТА: Вучић и Брнабић говорилио пројектима у култури

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

На питање солисте Београдске опере Љубице Вранеш да ли постоји могућност да Србија добије Националну оперу и балет, Вучић је рекао да ће радови кренути радови.

- За две године стиже грађевина, то је највећи пројекат инфраструктуре у културу у Европи. Почињемо следеће године - рекла је Брнабић.

Фото: Принтскрин ТВ Пинк

Председник је рекао да је урађена обнова Театра "Бојан Ступица" и обнова ЈДП.

- Радимо и Ложионицу, и ту ће бити још једна сцена у Београду што је сјајно - казала је премијерка.

БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%