"ШОЛАК ОКОМ, ОНИ СКОКОМ" Премијерка објавила фотографију на Твитеру - И Ђелић у циркусу испред РИК-а (ФОТО)
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић на свмом званичном Икс (Твитер) профилу коментарисала је протест који су представници позиције окупљени око листе Србија против насиља и вечерас одржали испред зграде Републичке изборне комисије, тражећи да се понове потпуно регуларни београдски избори.

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
Премијерка је поделила фотографију на којој се види да је у вечерашњем циркусу испред РИК-а учествовао и Божидар Ђелић.
- Ево га и Ђелић. Директ из Париза, саветник Шолака. Све узео од ове земље и овог народа. Био министар за науку кад ни 1 научно-технолошки парк (НТП) није изграђен, ни 1 научни институт основан. Сад, ваљда, пита докле више НТП-ова, докле улагања у науку? Шолак оком, они скоком - написала је Брнабићева на свом званичном Икс профилу.
Препоручујемо

ОПОЗИЦИЈА НАСТАВЉА ЦИРКУС ИСПРЕД РИК: Гађали РИК јајима, протесте претворили у журку
19. 12. 2023. у 18:30 >> 21:54

СРАМНА ИЗЈАВА ПОНОША: Лидер "Србије против насиља" одобрава насиље! (ВИДЕО)
19. 12. 2023. у 16:58

ПОГИНУО АЛЕКСАНДАР КОЛАРОВ: У незапамћеној трагедији у Кочанима страдао и гитариста бенда ДНК
ТРАГЕДИЈА која је потресла Северну Македонију однела је још један живот.
16. 03. 2025. у 17:00

УХАПШЕНО 20 ЉУДИ, МЕЂУ ЊИМА ДРЖАВНИ ФУНКЦИОНЕРИ: Министар открио детаље пожара у дискотеци у Кочанима
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова северне Македоније, у координацији са јавним тужилаштвом, до сада је осумњичило више од 20 особа у вези са трагедијом у Кочанима, јавља македонски Курир.
16. 03. 2025. у 16:27

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (1)