КРОКОДИЛСКЕ СУЗЕ НАСИЛНЕ И ПРЕВРТЉИВЕ ОПОЗИЦИЈЕ: Булатовић се огласио о протестима "Србије против насиља"
КАНДИДАТ за народног посланика на листи „Александар Вучић – Србија не сме да стане“ Дејан Булатовић огласио се саопштењем поводом протеста који представници опозиције окупљене око Драгана Ђиласа и листе "Србија против насиља" већ треће вече заредом организују испред зграде Републичке изборне комисије, а све са захтевом поништавања потпуно регуларних избора у Београду.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Dnevnik
- Уместо што рони фолирантске сузе у медијима које сам уређује, једино што је преостало да Драган Ђилас уради након незабележеног политичког дебакла, јесте да се заувек повуче из политике и стави тачку на срамоту коју је покушао да подвали на минулим изборима. Глумци насилници, лажне патриоте, самозвани комичари, алкохолисани лажни еколози и промискуитетни кандидати за одборнике, нема ко није притекао у помоћ Драгану Ђиласу 17. децембра. Ипак, показало се да народ Србије јасно прави разлику између бившег режима који је упропастио Србију и власти Александра Вучића који се даноноћно бори за то да Србија буде земља јаке економије, развијене путне инфраструктуре, модерних болница и школа, јаке пољопривреде и задовољних грађана - рекао је Булатовић.
- Гостујући вечерас на једној од телевизија које себе називају независним, а чију уређивачку политику потпуно контролише, поново је покушао да сакрије своју политичку неспособност, узимајући Александра Вучића у уста и понављајући ужасне измишљотине о намештању избора. И док Мариника покушава да за себе избори статус неприкосновене звезде те њихове опозиције, Ђилас на најперфиднији начин изнова понавља тешке оптужбе, говорећи о тобожњим неправилностима и најезди гласача у Београд. Свако полази од себе, па тако и Ђилас, коме нису стране најниже манипулације по којима су га грађани Србије добро упамтили док је био на власти. Владимир Билчик, са којим је Ђилас својевремено договарао свој списак жеља о изборним условима, сада, када се позитивно изјашњава о току изборног процеса, одмах је постао негативац. Када их суочите са признањем њиховог плаћеника да је добијао новац од Ђиласа и Маринике да прави нереде испред зграде „РИК“-а, одмах закукају како је Вучић диктатор и како у Србији влада диктатура. Нити је он диктатор, нити је ово диктатура, већ сте ви господо опозиционари скупо платили овим изборним поразом за све лажи и злоупотребе којима сте се месецима служили не би ли макар једном ногом прекорачили праг власти - нагласио је Булатовић.
- Чињеница да се Ђилас током гостовања хвалио како су „прибавили“ информације из оперативних штабова Српске Напредне Странке говори потпуно у прилог томе како он доживљава бављење политиком – шпијунирање, подваљивање, манипулисање и измишљање, а када то не прође, онда корокодилске сузе и помпезни а наводни штрајк глађу. Александар Вучић је још једном јасно показао како се побеђује на изборима, само и једино вољом народа који има потпуно поверење у њега. Сваки глас који је на изборима освојио, заслуга је одговорне и озбиљне политике коју спроводи и са којом ће наставити. Колико је још потребно изборних пораза Драгану Ђиласу и Мариники Тепић па да коначно схвате да народ Србије неће пропале градоначелнике, сумњиве покрајинске секретарке, дрогиране одборнике и пијане посланике? - закључио је Булатовић.
БОНУС ВИДЕО:
СВЕ ЗАРАД ВЛАСТИ, НОВЦА И МОЋИ: Лажи опозиције руше се као кула од карата
Препоручујемо
ЗАВРШЕН ЦИРКУС ИСПРЕД РИКА: Сада траже понављање избора на свим нивоима и најављују блокаду града
20. 12. 2023. у 19:11 >> 21:16
РИК ДОНЕО ОДЛУКУ: Поновљено гласање на око 30 бирачких места 30. децембра
20. 12. 2023. у 16:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама
У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.
11. 06. 2026. у 15:25
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)