ПРЕМИНУО ДИК МАРТИ: Одлазак човека који је целом свету обелоданио истину о дешавањима у "жутој кући"
БИВШИ известилац Савета Европе Дик Марти, који је био аутор извештаја о трговини органима на Косову, у које је била укључена терористичка ОВК, умро је у 79. години.
Фото: Танјуг
Он је својевремено обелоданио извештај о умешаности припадника ОВК у отмице, убиства и трговину органима на Косову и у "жутој кући" у Албанији.
Марти је последњих година био под посебном заштитом због претњи смрћу које је добијао, пренео је Блиц.
БОНУС ВИДЕО: ШАПИЋ ОДГОВОРИО ЂИЛАСУ: Од сада ћемо он и ја мало другачије разговарати
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)