ПРЕДСЕДНИК НАЈАВИО НОВА УЛАГАЊА: Градиће се нови путеви, али у плану је издвајање новца за етно куће и салаше

Дејана Калинић
Дејана Калинић

02. 01. 2024. у 11:15

ПРЕДСЕДНИК Србије, Алексаднар Вучић је током обиласка радова на изградњи тунела "Иришки венац" причао плановима коју треба да се реализују у току овде године, а тичу се изградње нових путева и улагања.

ПРЕДСЕДНИК НАЈАВИО НОВА УЛАГАЊА: Градиће се нови путеви, али у плану је издвајање новца за етно куће и салаше

Фото: Танјуг

- Размишљамо да идемо толико дубоко и да помогнемо власнике приватних салаша. Има их много. Око 100 у Војводини. Хоћемо да помогнемо етно куће у централној Србији. Хоћемо да уложимо много пара. Хоћемо да нађемо 2 милијарде како бисмо обновили регионалне и локалне путеве - каже Вучић и додаје:

- Ове године 167 километара аутопутева и брзих саобраћајница треба да се заврши, а у току је изградња 642 километара, ускоро једна велика компанија стиже у Лесковац што ће бити изванредан подстрек за висококвалитетне технолошке инвестиције.

БОНУС ВИДЕО: СРБИЈА СЕ УВЕЛИКО ГРАДИ: Ево колико места председник Вучић може да повеже за седам минута

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (26)

ТЕНИСКА РЕВОЛУЦИЈА: Ово је незапамћено! Тачка после које нема повратка