ЋУТА ПРИЗНАО: Није била проблем крађа избора, него што Бошко није прешао цензус (ВИДЕО)
АЛЕКСАНДАР Јовановић Ћута је приликом гостовања у једној емисији признао да прави проблем није била наводна крађа избора, како је то до сада тврдила опозиција, него то што Бошко Обрадовић није прешао цензус.
Фото: Принтскрин/Икс/LaziDetektor
После месец дана лагања да је крађа избора била проблем што опозиција није узела Београд, Александар Јовановић Ћута је отворио душу и признао шта је прави проблем.
- Шта је преломило ове изборе? То што Бошко Обрадовић није прешао цензус у Београду! Да је Бошко Обрадовић прешао цензус у Београду, ми бисмо славили победу! Али Бошка сада нема у Скупштини, нема Јеремића... - изјавио је Јовановић.
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК ЈАСАН: Баш ме брига шта кажу страни медији, мене занимају грађани Србије
02. 01. 2024. у 11:40
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (46)