ТАЧНО У 18 САТИ: Председник Вучић данас представља план "Србија 2027"

В.Н.

20. 01. 2024. у 07:00 >> 17:05

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је да ће данас у 18.00, у Палати "Србија", представити план "Србија 2027 - скок у будућност".

ТАЧНО У 18 САТИ: Председник Вучић данас представља план Србија 2027

Фото: Танјуг/Раде Прелић

- Полећемо! Сутра, 20. јануара, тачно у 18.00, Србија иде у будућност - написао је Вучић на "Инстаграму".

Како је наведено, план предвиђа шест приоритета: подизање животног стандарда грађана, убрзану модернизацију земље, развој инфраструктуре, затим индустријализацију, пољопривреду и животну средину, под пет интегрални развој и "Експо 2027".

- Србија 2027, водимо вас у будућност и представљамо слику наше земље након 15 година промена. Како ћемо даље повећавати животни стандард грађана, унапредити образовање и инфраструктуру, подстаћи индустрију, енергетику и екологију. Развити туризам и угостити свет на "Експу 2027". Поносни на наша достигнућа, представљамо план, визију и градимо још јачу Србију. Србија 2027. скок у будућност. Субота, 20. јануара, у 18 уживо из Палате "Србија" - наводи се у видео-снимку у коме су представљени приоритети плана. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (51)

Прелазак на наплату електричне енергије преко пословних банака није на штету ни грађана ни ЕПС