БУЛАТОВИЋ ТРАЖИ ХИТНУ РЕАКЦИЈУ НАДЛЕЖНИХ: Најоштрије осуђујем јавне позиве да се изврши атентат на председника Србије

Дејана Калинић
Дејана Калинић

21. 01. 2024. у 13:10

ДЕЈАН Булатовић, народни посланик са листе „Александар Вучић – Србија не сме да стане“ најоштрије је осудио јавне позиве да се изврши атентат на председника Србије.

БУЛАТОВИЋ ТРАЖИ ХИТНУ РЕАКЦИЈУ НАДЛЕЖНИХ: Најоштрије осуђујем јавне позиве да се изврши атентат на председника Србије

Foto: Printskrin

Његово саопштење преносимо у целости:

"Најоштрије осуђујем јавне позиве да се изврши атентат на председника Србије Александра Вучића и као народни посланик захтевам моменталну реакцију надлежних органа, Тужилаштва и министарства  унутрашњих послова. Свако ко позива на атентат председника Вучића без одлагања мора бити доведен пред лице правде. Познајући околности које су претходиле атентату на Зорана Ђинђића, дужни смо као држава али и појединачно да урадимо све како би заштитили председника Вучића, који је доказано мотор покретач и носећи стуб опстанка и развоја наше Србије и читавог региона али и једини прави лидер којег је наша земља имала у овом модерном политичком добу. Држава мора да уради све како би се овакве монструозне појаве у друштву оштро санкционисале и зауставиле."

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (24)

ХОЋУ ДА ПОСТАНЕМ СРБИН 100%! Ђанфилипо Матераци обукао дрес Србије и поручио: Ех, да ме прабаба сада види!