"ТО ЈЕ ЗА НАС ВЕЛИКА И ВАЖНА ВЕСТ" Вучић - Од 1. марта би требало да ступи на снагу слободно тржиште рада за Србију, Македонију и Албанију

Новости онлајн

22. 01. 2024. у 12:29

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић налази се у Скопљу, где је присуствовао сусрету „Западни Балкан и ЕУ“ и састанку лидера о Плану раста за Западни Балкан у Скопљу.

ТО ЈЕ ЗА НАС ВЕЛИКА И ВАЖНА ВЕСТ Вучић - Од 1. марта би требало да ступи на снагу слободно тржиште рада за Србију, Македонију и Албанију

Фото: Новости

- Од 1. марта би требало да ступи на снагу слободно тржиште рада за Србију, Северну Македонију и Албанију. То је за нас велика и важна вест, мислим да ће да допринесе стварању доброг пословног амбијента за нас и стране компаније и прављење тржишта радне снаге које није 6,7 милиона, већ са Албанијом и СМ се приближавамо на 11 милиона становника - рекао је председник.

Фото: Принтсцреен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље

ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.

10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"

РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.

10. 10. 2025. у 14:48

Коментари (59)

КО СУ ЏЕЗВЕРИ И КОЈЕ СТВАРИ ИХ ПОВЕЗУЈУ