СРБИ У ЛЕПОСАВИЋУ ДОБИЛИ УЛТИМАТУМ: Имају 15 сати да уклоне шатор код општинске зграде, или ће реаговати Куртијева полиција
25. 01. 2024. у 15:42
СРБИ у Лепосавићу добили су рок да данас до 15 часова уклоне шатор који се налази прекопута општинске зграде или ће исти бити уклоњен од стране такозване косовске полиције, стоји у допису у који је Косово онлајн имао увид.
Повезане вести
 
                    
                    КУРТИ НАСТАВЉА РАТ ПРОТИВ СРПСКИХ МУРАЛА: Прекречени и у Лепосавићу и Сочаници - На њима ликови преминулих српских младића (ВИДЕО)
НАКОН уклањања мурала у Северној Митровици и Звечану, јутрос су сличне сцене дочекале и грађане Лепосавића и Сочанице. Непознате особе уз асистенцију такозване косовске полиције прекречиле су мурале посвећене трагично преминулим младим људима.
25. 08. 2025. у 14:44
 
                    
                    "АКТ БРУТАЛНОСТИ, НЕЗАМИСЛИВ БИЛО ГДЕ" Петковић: Пуцњава Куртијеве полиције на српске младиће системско застрашивање Срба
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић најоштрије је осудио синоћ, како је рекао, екстремни чин насиља уз пуцњаву аутоматског оружја за којим је "Куртијева полиција" јуче код Лепосавића посегнула приликом легитимисања српских младића, који су се враћали са излета.
11. 08. 2025. у 07:55
 
                    
                    ШИПТАРИ ДИВЉАЈУ, НА БРАНИЦИМА ЗАСТАВА ЗЛОЧИНАЧКЕ ОВК! Колона борберних возила тзв. КБС прошла кроз Јужну Митровицу (ВИДЕО)
НОВЕ провокације за Сбре на Косову и Метохији у режији Приштине.
29. 10. 2025. у 13:38
 
                    
                    ЦИК У ПРИШТИНИ: Други круг локалних избора 9. новембра, гласање у 18 општина
ЦЕНТРАЛНА изборна комисија (ЦИК) у Приштини саопштила је да ће други круг локалних избора бити одржан 9. новембра у 18 општина, а да је број грађана са правом гласа у другом кругу избора у ових 18 општина 1.346.397.
25. 10. 2025. у 13:50
 
                    
                    СРПСКА ДЕЦА У НЕМИЛОСТИ ШИПТАРА: Куртијевци развалили куће, малишани лепе врата свог дома (ВИДЕО)
У НАСТАВКУ бруталне физичке и правне репресије према српском народу, Аљбин Курти је јутрос наредио акцију хапшења Срба у Зубином Потоку и Звечану у којој је приведено седморо наших сународника.
19. 10. 2025. у 15:25
Најновије из рубрике
 
                    
                    ХРВАТИ ЈАДИКУЈУ НАД БАЧУЛОВИМ: Не би чудило да је на платном списку њихове службе! (ФОТО)
ХРВАТСКИ медији данас здушно пружају подршку ухапшеном блокадеру Миши Бачулову!
31. 10. 2025. у 15:22
 
                    
                    ОБЈАВЉЕН СНИМАК КАО ДОКАЗ: Блокадер Миша Бачулов хтео да лажира тровање и оптужи Вучића
ОБЈАВЉЕН је снимак блокадера Мише Бачулова који доказује да је хтео да лажира своје тровање.
31. 10. 2025. у 15:22
 
                    
                    уживоШОКАНТНА САЗНАЊА: Блокадери спремају велико зло у Србији (ВИДЕО)
НА Информер телевизији почиње специјална емисија о злу које блокадери за наредне дане спремају у Србији.
31. 10. 2025. у 11:11 >> 15:10
 
                    
                    СКАНДАЛ БЕЗ ПРЕСЕДАНА: Пад новинарства у Аустрији и напад на државу Србију
У УДАРНОМ термину аустријског јавног сервиса ОРФ, у дневнику Зеит им Билд (ЗИБ), емитован је прилог о Србији који трагедију на новосадској железничкој станици из новембра 2024. користи као средство дезинформисања да би се испричала прича о „заробљеној држави“, „полицијској репресији“ и „општем бунту“.
31. 10. 2025. у 15:02
 
                    
                    ПЕШАЦИ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ СТИГЛИ У МРЧАЈЕВЦЕ: Мештани им изнели освежење, а традиционално их је дочекала и бака Рада (ФОТО)
СРБИ са Косова који трећи дан пешаче ка Новом Саду наставили су јутрос свој пут из Краљева, уз подршку мештана околних села који су им се прикључили. Они су стигли у Мрчајевце, а на путу од Краљева до Прељине поздрављали су их локални мештани, а многи су изнели освежење за хероје са Косова.
31. 10. 2025. у 14:46
 
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
Коментари (0)