ШТА ПОВЕЗУЈЕ КУРТИЈЕВЕ СРБЕ? Шмркање кокаина и мржња према Србији и српском народу
АЛБАНСКИ портали објавили су вечерас видео снимак на ком се види потпредседница општине Лепосавић Драгана Милетић шмрче кокаин у општинском ВЦ-у, а онда и у општинској канцеларији у друштву још једног запосленог.

Фото: Принтскрин
Газета Национал је из различитих извора набавила неколико видео снимака на којима се види заменица председника општине Драгана Милетић како конзумира наркотике.
Чини се да је један од снимака направљен у једном од купатила у општини Лепосавић.
А на другом снимку, заменица градоначелника Лепосавића се види како конзумира дрогу у општинским канцеларијама, заједно са још једним радником.
Ово је још један доказ да Куртијеве Србе осим мржње према Србији повезује и шмркање кокаина.
Подсетимо, у септембру прошле године, проширио се снимак Србина по мери лидера албанских сепаратиста Аљбина Куртија, Бобана Богдановића, који шмрче кокаин.
Богдановић се својевремено сам у ауторском тексту за "Данас" похвалио састанком са Куртијем, како је "разговор потрајао готово два сата у једном пријатном, скоро пријатељском и обострано разумевајућем тону". Он је познат и као отворени заговорник уласка Србије у НАТО.
Очигледно је Куртијеви Срби мрзе српски народ, али су им драги Курти и опојне дроге, кокаин.
Само такве Курти може да нађе да издају свој народ и своју државу.

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

НАУЧНИЦИ ЗАБРИНУТИ: Открили нешто алармантно што цури испод океана око Антарктика: "Непознаница - не знамо зашто"
НАУЧНИЦИ су открили алармантан феномен на Антарктику - метан, гас који снажно загрева планету, ослобађа се из пукотина на морском дну "запањујућом брзином" како се регија загрева. Ово откриће изазива бојазан да су постојеће прогнозе глобалног отопљавања можда биле подцењене, пише Си Ен Ен.
11. 10. 2025. у 10:46
Коментари (0)