СТЕФАНОВИЋ И ЕКИПА ГУБИТНИКА СПРЕМНИ ДА ПРОДАЈУ ДРЖАВУ: Мрзитељи Србије држе се за сукњу странаца од којих очекују да им омогуће да владају

08. 02. 2024. у 11:19

НАЈГОРА варијанта по Србију се деси онда када Срби, који себе називају великим борцима за боље сутра, оду код странаца да блате државу и продају наше интересе, изјавила је чланица Председништва Српске напредне странке Јелена Жарић Ковачевић.

СТЕФАНОВИЋ И ЕКИПА ГУБИТНИКА СПРЕМНИ ДА ПРОДАЈУ ДРЖАВУ: Мрзитељи Србије држе се за сукњу странаца од којих очекују да им омогуће да владају

Фото Танјуг/АП

- Борко Стефановић и екипа губитника радују се резолуцији која би Србију уназадила, довела до економског и привредног колапса и грађанима одузела право да се радују инвестицијама и радним местима. Жалосно је што су зарад алибија због пораза на изборима спремни да ставе на коцку напредак и развој Србије. Да би сели у фотеље, спремни су да продају и државу и народ и не либе се да то јавно и кажу, навела је она.

Према њеним речима, то је већ виђена ствар од стране Борка Стефановића, "ако се сетимо да су за време његове власти уведени гранични прелази према територији Косова и Метохије, а управо он је био шеф преговарачког тима".

- Према томе, наставља се са политиком задовољавања личних жеља и интереса науштрб државе коју би требало сви да штитимо, казала је Жарић Ковачевић.

Са друге стране, како је истакла, јавно су признали после самог изборног дана да није било неправилности и да њихови чланови бирачких одбора нису имали примедбе на записнике.

- Закључак је јасан - губитници без политике, мрзитељи Србије и српског народа, држе се за сукњу странаца од којих очекују да им омогуће да владају без избора и потпуно нелегитимно. Такође је јасна и изборна воља народа - да Александар Вучић и Српска напредна странка наставе да воде земљу пут развоја, напретка и крупним корацима напред, казала је она.

БОНУС ВИДЕО: Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (17)

ЈОКИЋ ОДГОВАРА КРИТИЧАРИМА: Србин поново доказује да је најбољи кошаркаш данашњице