ВУЧИЋ СЕ СВОЈИМ РАДОМ КАНДИДУЈЕ ДА МУ СВАКЕ ГОДИНЕ СПАЉУЈУ ЛУТКУ Брнабић: Јесте ли чули неку реакцију из Европе на ово - Нисте
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић је није изненађена спаљивањем лутке Александра Вучића у Каштелима јер је логично да онима који вичу „за дом спремни“ и „убиј Србина“ управо он највише смета.

Фото: Танјуг/Тара Радовановић
Како је навела, имајући у виду да управо Вучић води Србију ка новим победама и успесима, онда можда у Кашелима постане традиција да се сваке године спаљује лутка Александра Вучића.
- Кога они који у Хрватској вичу „за дом спремни“ и „убиј Србина“ виде као свог највећег непријатеља? Александра Вучића. Зашто? Зато што Александар Вучић тај који води Србију тако да је Србија коначно победична земља, која ће урадити оно што је било незамисливо да се уради, а то да по бруто домаћем производу престићи Хрватску. Њима је управо Александар Вучић крив због тога. За оне који вичу „за дом спремни“ очигледно је највише зла у претходној години нанео Александар Вучић јер се по то њиховој традицији спаљује лутка онога ко им је највише зна нанео. То је велика похвала за Александра Вучића. Могу да спале лутку и то је све што могу да спале – рекла је Ана Брнабић.
Она је рекла да њима таквима смета тако што Србији доноси победе и успехе.
- Кандидује се Александар Вучић да му спале лутку и следеће године, можда им то постане традиционално спаљивање лутке Александра Вучића сваке године – наглашавајући да је председник Србије увек на мети напада зато што је на брани независну, самосталну и слоборарску Србију.
Она је додала да о јучерашњем паљењу лутке председника Вучића у Хрватској никакав глас из Европе, што је погрешно.
- Јесте ли до сада чули реакцију из Европе на паљење лутке председника Вучића у Хрватској? Нисте. Замислите да се у Србији догодило паљење лутке било ког председника неке европске државе? Ја мислим да би била нова резолуција. Мени је јасно да њима није мило да виде победничку, слободарску и независну Србију, али ово су ужасне сцене. А да ли су они, непогрешиво као и увек, идентификовали ко се бори за независну, слободарску Србију – да, јесу. А својим радом већ ове године, и својим успесима, Александар Вучић се полако кандидује да и наредне године спале лутку са његовим ликом - изјавила је премијерка.
БОНУС ВИДЕО: ЗАЈЕДНО МОЖЕМО МНОГО ВИШЕ - Вучић на Српско-грчком пословном форуму
Препоручујемо

И ЛУКАШЕНКО ВУЧИЋУ ЧЕСТИТАО ДАН ДРЖАВНОСТИ: Ово је садржај честитке
15. 02. 2024. у 10:07

"ЛОМАЧЕ СУ ИМ ИСТОРИЈА" Док је Вучић на челу Србије, Хрватска може да пали само лутке
14. 02. 2024. у 21:05

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет
НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.
04. 06. 2025. у 10:42
Коментари (14)