ВУЧИЋ: Не кријемо ко нас предводи за разлику од опозиције која крије своје газде Рота, Шидера, Шенака
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се чланству на почетку седнице ГО СНС.

Фото: Танјуг/Марко Ђорђевић
Борили смо се оним што смо радили и што је наш план и програм, што ћемо да направимо до 2027, аутопутевима, Еxпо, научнотехнолошким парковима, већим платама и пензијама. Онда су рекли "не, не, покрали сте изборе", нису стању људски ни да прихвате свој пораз, они и данас знају да су лагали. Видите по томе што нема еуфорије код њих што излазимо на нове изборе. Савршено им је јасно шта мисле људи у Београду и Србији. Кад смо их ухапсили рекли су "немојте, то су наши студенти". Јесу то хулигани или ваши студенти? Онда су позвали све оне који мрзе Србију по задатку већ деценију и дуже. Јесте ли некада чули да је било шта лепо рекао о Србији Шенак, Шидер, било ко од њих? Они се воде: "Ми ћемо оне који нас предводе да сакријемо, да се не види да нам је Ђилас вођа, а ви ваше не смете да поставите".
Ево ја кажем "ја уколико ја победим, спреман сам да вам помогнем". Ја њима предлажем, ако већ не смет Ђиласа да ставите, хајде онако храбро ставите на чело листе лепо Михаел Рот, Шидер, Шенак, а можете на то да додате кога хоћете, и Бодирогу и Топалка, све ћемо да вас победимо заједно, зато што народ хоће оне који ће да се боре за Београд, за људе - рекао је Вучић.
БОНУС ВИДЕО - ОВАЦИЈЕ ЗА ПРЕДСЕДНИКА: Вучић се обратио на састанку ГО СНС у Шумицама

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (41)