ДЕЈАН БУЛАТОВИЋ: Ђиласов сан је да се свети свима онима који нису и неће да гласају за њега
И ДОК први са Ђиласове листе, бахати Радомир Лазовић, иначе кандидат за функцију премијера уз осмех констатује да на изборе излазе „брисачи“, а не гласачи, самозвани лидер Драган Ђилас би у том маниру да обрише име Александра Вучића са свих будућих изборних листа. Зашто? Зато што, кад би Ђилас дао своје име некој изборној листи, иста би пропала увелико пре него што би била и састављена.

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Dnevnik
Зато Драган Ђилас и мрзи Александра Вучића, јер док Вучића народ широм Србије воли и подржава, Ђилас једва да сме и у свом кругу двојке да се појави сам на улици“, рекао је народни посланик са листе „Александар Вучић – Србија не сме да стане“, Дејан Булатовић.
- Ђиласу и јесте најпаметније да се сакрије у мишију рупу, исту ону у коју је склонио Маринику Тепић како не би могла да се појави у ТВ дуелу са мном на Радио Телевизији Србије. Не мари, послали су јој достојну замену – Ћуту, коме је продрмало кавез то што иако је трчао за Александром Вучићем у нади да ће добити дозволу за изградњу минихидроелектране, није у томе успео. Председник Србије, као мудар и искусан политичар зна да Ђиласово „поштење“ и Ћутини пороци нису ни случајно оно што треба да поново влада Србијом - констатовао је Булатовић.
- Власт без избора, изборне листе без имена и држање за сукњу некад Татјане Фајон данас Виоле фон Крамон. Тако укратко изгледа Ђиласов пут до власти у Србији. Међутим, морам да га разочарам. Једино ко одлучује и ко се пита о изборима и доласку на власт, јесте народ Србије, који је своје пуно поверење дао Александру Вучићу. За то време, Драган Ђилас би требало да размисли о томе да почне да носи ташну Виоли фон Крамон, јер је од ташне Маринике Тепић, показало се, није имао пуно изборне вајде - закључио је Булатовић.

МОЛДАВИЈА ДОНЕЛА ОДЛУКУ ВЕЗАНУ ЗА СРБИЈУ: Ограничили увоз ове намирнице из наше земље
ВЛАДА Молдавије донела је одлуку о привременом ограничењу увоза шећера из Србије, уз образложење да на тај начин жели да заштити домаћу производњу и стабилизује тржиште.
10. 10. 2025. у 13:22

РУСИ ОТКРИЛИ ЧИМЕ СУ СИНОЋ ГАЂАЛИ УКРАЈИНУ: "Одговор на терористичке ударе по цивилним објектима"
РУСКЕ оружане снаге током ноћи извеле су масовни напад на енергетске објекте који напајају војно-индустријски комплекс Украјине, саопштило је Министарство одбране Русије.
10. 10. 2025. у 14:48

Ким Џонг Ун на паради приказао новог НУКЛЕАРНОГ МОНСТРУМА: Тврди - најмоћнија ракета до сада (ФОТО/ВИДЕО)
СЕВЕРНА Кореја показала је своју "најмоћнију" интерконтиненталну балистичку ракету на војној паради којој су присуствовали високи званичници из Русије и Кине, известили су данас државни медији у Пјонгјангу.
11. 10. 2025. у 09:42
Коментари (39)