БРНАБИЋЕВА ЧЕСТИТАЛА РАМАЗАН: Желим да нас овај празник све подсети на вредности праштања и солидарности
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић честитала је данас Рамазан реис-ул-улеми Исламске заједнице Србије и главном муфтији и председнику мешихата Исламске заједнице у Србији и верницима исламске вероисповести.

Фото: Принтскрин/б92
- У име Владе Републике Србије и у своје лично име честитам вам Рамазан са искреним жељама да га проведете у миру, хармонији, радости, здрављу и весељу, а празнично расположење поделите са свима који вас окружују.
Нека дух Рамазана оснажи сваког појединца и у домове свих верника муслиманске вероисповести унесе мир и истинско заједништво. Желим да нас овај празник све подсети на вредности праштања и солидарности.
Рамазан мубарек олсун! - поручила је премијерка Брнабић.
БОНУС ВИДЕО: ОВО ЈЕ ИСТОРИЈСКИ ТРЕНУТАК: Памбуковчани о посети председника Вучића
Препоручујемо

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)