"АМАН ЗАМАН" Брнабићева упутила Алимпићу "најпростије питање на свету" - Бојкотујете изборе који су директна последица вашег захтева (ФОТО)
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Главног одбора Српске напредне странке Ана Брнабић огласила се на свом званичном Икс профилу, где је реаговала на изјаву Зорана Алимпића из ГИК-а.
FOTO TANJUG/ SAVA RADOVANOVIĆ
Наиме, у својој изјаву, коју је објавио опозициони Н1, Алимпић каже да "под непромењеним условима, то не би били избори, већ фарса".
"Хајде поново, напростије питање на свету: Како то да сте, под истим овим изборним условима, захтевали ХИТНЕ ванредне парламентарне и београдске изборе пре краја 2023. (допис председнику Србије у прилогу), а сада хоћете да БОЈКОТУЈЕТЕ изборе јер су изборни услови онакви какви су били кад сте захтевали хитне изборе?!? При томе су избори које желите да бојкотујете директна последица ВАШЕГ ЗАХТЕВА за изборе?!? Аман заман", поручила му је премијерка, притом поделивши фотографију документа којим су представници опозиционих странака у септембру захтевали расписивање парламентарних и београдских избора.
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"
РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.
29. 10. 2025. у 17:43
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ОДБРУСИЛА ЦАРИНИКУ: Гоцу на граници назвали Рашином мамом
ПЕВАЧИЦА без длаке на језику говори о односу са супругом Рашом Новаковићем, увек се са шалом осврћући на разлику у годинама која је многима била главна тема на почетку њиховог забављања.
31. 10. 2025. у 18:35
Коментари (0)