ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да данас живимо у тешка историјска времена.
Повезане вести
"АМЕРИЧКА ИЗДАЈА УКРАЈИНЕ": Процурео транскрипт разговора европских лидера, генсека НАТО и Зеленског
ПРЕДСЕДНИК Француске Емануел Макрон упозорио је да би Сједињене Државе могле да издају Украјину, наводи се у транскрипту разговора европских лидера о стратегијама заштите Кијева који је објавио немачки „Шпигел“.
04. 12. 2025. у 15:21
"НЕМОЈТЕ ДА СМЕТНЕТЕ СА УМА, РУСИ СУ СА УКРАЈИНЦИМА ИМАЛИ ЗАДРШКУ!" Вучић о најавама НАТО да ће превентивно ударити на Русију
ОБРАЋАЈУЋИ се новинарима након састанка са тимовима задуженим за енергетску стабилност и безбедност земље, председник Вучић дотакао се и потенцијалне најаве НАТО-а о превентивним нападима на Русију.
02. 12. 2025. у 12:17
ВУЧИЋ ТАЧНО ПРЕДВИДЕО РАТ Мрачно упозорење немачког министра Бориса Писторијуса - "Ово је последње мирно лето у Европи!"
"ОВО је последње мирно лето у Европи" рекао је немачки министар одбране Борис Писторијус, чиме су још једном потврђене речи председника Србије Александра Вучића да су ствари отишле предалеко и да је рат између Европе и Русије све извеснији.
17. 11. 2025. у 12:24
Најновије из рубрике
"ЗА ПРЕДСЕДНИКА НЕ ПОСТОЈИ НИШТА БИТНИЈЕ ТРЕНУТНО" Вучић помно прати ситуацију у завејаним општинама у Србији
МИНИСТАРКА привреде Адријана Месаровић изјавила је данас да је у Мачванском и Колубарском округу ситуација стабилна, али да је ситуација у земљи у вези са невременом, ако се говори о територији целе Србије, знатно лошија у односу на податке са којима је завршена ноћ и да се то тиче других округа - Златиборског, Моравичког и, у мањем делу, Расинског.
11. 01. 2026. у 10:17
ХАГ ЋЕ АКО ЗАТРЕБА ДА ФИНАНСИРА И МОЋНИ СОРОШ: После повлачења САД из међународних институција свет забринут за међународно право
ОДЛУКА Трампове администрације да се САД повуку или обуставе учешће и финансирање 31 институције под окриљем УН, у оквиру ширег пакета од укупно 66 међународних тела, обухватају и оне које имају директан утицај на Западни Балкан, Србију и Србе уопште. Међу њима су Међународни резидуални механизам за кривичне судове (IRMCT), формални носилац наслеђа Хашког трибунала (ICTY), Савет за људска права УН (UNHRC) који има директне везе са ситуацијом Срба на Косову и Метохији, УН тела ECOSOC које је кичма мултилатерализма и UNCTAD за трговину и развој, које брани право држава на економски суверенитет.
11. 01. 2026. у 07:00
РАТ БЛОКАДЕРА СЕ НАСТАВЉА: Баш сте се осрамотили
БЛОКАДЕРСКА Сузана Трнинић напала је студенте блокадере због тога што су честитали Дан Републике Српске. Дакле, ово је још једна потврда да блокадери немају политику и да увек када се дође до политике настану свађе међу њима.
10. 01. 2026. у 23:00
"НЕКА ИМ ТО УЗМЕ, ПА ДА ДА ВИДЕ КАКО ЈЕ ТО" Шешељ открио шта следи
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ каже да је агитовао код америчких Срба да Доналд Трамп победи на председничким изборима и да се није покајао што га је подржао.
10. 01. 2026. у 22:30
Блокадери одушевљени Вучићевим радом!
Блокадери су одушевљени Вучићевим радом!
10. 01. 2026. у 21:12
Коментари (0)