ВУЈОВИЋ О НАПАДУ НА ПРОФЕСОРА РАДЕНОВИЋА: Најоштрије осуђујем скандалозно понашање посланика опозиције
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Главног одбора Српске напредне странке Ирена Вујовић најоштрије је осудила скандалозно понашање посланика опозиције у Народној скупштини и насиље над наjстаријим послаником професором доктором Стојаном Раденовићем.

Фото: СНС
- Насртањем на професора Раденовића, Ђиласови посланици окупљени око листе лицемерног назива 'Србија против насиља - показали су да немају поштовања према знању, звању и годинама овог угледног професора.
Након што су њихове присталице пре неколико дана малтретирале жене на улици, само зато што су радиле кампању СНС-а и носиле ранац са натписом Александар Вучић, сада њихови фунционери настављају са иживљавањем над председавајућим Народне скупштине.
Својим бескрупулозним и неодговорним понашањем представници опозиције показали су колико су недорасли позиву народних посланика, као и томе да седе у институцији попут Народне скупштине, која није полигон за њихове политичке фрустрације, већ место где се доносе важне одлуке за бољи живот грађана - рекла је Вујовић.
БОНУС ВИДЕО: ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?
Препоручујемо

"ЏЕНТЛМЕН" ЂИЛАС: У свом маниру тражио од Маринике да му отвори флашицу воде (ВИДЕО)
19. 03. 2024. у 15:53

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (8)