"ТО БИ БИЛО ДЕФАКТО ИЗБАЦИВАЊЕ СРБИЈЕ." Вучић: Очекујем да Приштина буде примљена у Савет Европе
22. 03. 2024. у 21:27
ГОСТ емисије "Прва тема" на Тв Прва вечерас је председник Србије Александар Вучић.
Podržavam odluku da izađemo ako prime takozvano Kosovo.
Izgleda da je Priština više privilegovana od Srbije čim im sve dopuštaju.
Strasno je koliko se Pristina favorizuje
Koliko nisko padaju evropske institucije
Niko Srbiju pokoriti nece koliko god se trudili
Sa Prištinom je nemoguće postići svaki dogovor,
Nasi politicari su daleko mudriji i spremni na ovakve provokacije
Vecu glupost ovaj parlament nije mogao da smisli
Srbiju niko ni odakle neće izbacivati.
Srbija je najjaca, mogu samo da probaju da nas poremete ovakvim glupostima
Prištinskim vlastima treba stati na put kako ne bi uspeli u svojim namerama da destabilizuju Srbiju.
Nadamo se da Pristinu nece primiti u Savet Evrope.
Savet Evrope i nema nikakvu težinu tako da se tzv Kosovo tu savršeno uklapa
Ako Priština bude primljena u SE onda Srbiji više nije mesto tamo
Vučić očekuje da Priština bude primljena u savet EU
Nadamo se da Priština neće biti primljena u Savet EU
Prištini nikako nije mesto u Savetu EU
Nadamo se da do toga nikada neće doći
Srbija bi sigurno izašla iz Saveta EU ukoliko bi Priština bila primljena
Iz Saveta EU su izbacili Rusiju pa bi i mi vrlo lako mogli da izadjemo
Srbija će odlučiti o svom ostanku u Savetu EU
Повезане вести

"РУСИЈА ЈЕ ЧВРСТО НА ПОЗИЦИЈАМА КОЈЕ ЈЕ ДРЖАЛА СВЕ ВРЕМЕ" Вучић: Са Путином и о КиМ, Москва поштује територијални интегритет Србије
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас у Пекингу да је са председником Русије Владимиром Путином разговарао о Косову и Метохији, као и о ситуацији у Босни и Херцеговини, посебно у Републици Српској и пренео да је Русија чврсто на позицијама поштовања територијалног интегритета Србије.
02. 09. 2025. у 16:51

"ЗА ТАКВЕ ИЗЈАВЕ СУ ПОТРЕБНЕ ЧИКЕ У БЕЛОМ" Вучић о изјавама Вљосе Османи да се Србија припрема за рат са лажном државом
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обишао је радове на изградњи моста преко Дунава у склопу Фрушкогорског коридора, након чега је одговарао на питања новинара. Вучић је коментарисао и наводе Вљосе Османи, председнице самопроглашеног Косова, да се Србија припрема за рат са својом јужном српском покрајином.
12. 07. 2025. у 12:42
Најновије из рубрике

ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ: Мохамед бин Зајед на војној паради само у нашој земљи, иако је био позван на параде и у Русији и Кини
ПРЕДСЕДНИК Уједињених Арапских Емирата шеик Мохамед бин Заједа Ал Нахјана иако је био позвани и на параду у Москву и на параду у Кину, одлучио је да присуствује само паради у Србији.
20. 09. 2025. у 00:18

ВУЧИЋ СА ШЕИКОМ НАСЕРОМ БИН ХАМАДОМ: Још један важан гост на војној паради у Србији
‚ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић сусрео се са шеиком Насером бин Хамадом Ал Калифом који ће сутра присуствовати војној паради "Снага јединства" у Београду.
20. 09. 2025. у 00:08

МОЋНО! Кула Београд светли поводом војне параде (ВИДЕО)
МОЋНО! Кула Београд светли поводом војне параде (ВИДЕО)
20. 09. 2025. у 00:06

МОХАМЕД БИН ЗАЈЕД СТИГАО У БЕОГРАД, УГОСТИО ГА ВУЧИЋ: "Посебно сам захвалан што ће велики пријатељ Србије бити гост на војној паради"
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић угостио је председника Уједињених Арапских Емирата шеика Мохамеда бин Заједа Ал Нахјана, који борави у посети Републици Србији.
19. 09. 2025. у 22:38

ОГЛАСИЛА СЕ ЕУ ПОВОДОМ УПАДА КУРТИЈЕВЕ ПОЛИЦИЈЕ: Разумемо забринутост становништва на северу
ПОВОДОМ упада такозване косовске полиције у просторије обезбеђења КБЦ Косовска Митровица и Дома здравља Косовска Митровица, Канцеларија Европске уније на Косову саопштила је да у потпуности разуме забринутост становништва на северу, с обзиром на важност здравствене заштите за сваку заједницу.
19. 09. 2025. у 22:03
Коментари (28)