ПРЕДСЕДНИК О ЕКСПУ: То је прилика да се покажемо у најбољем светлу, тамо све ври од машина и рада
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током гостовања у "Првој теми" посручио да је ЕКСПО прилика да променимо себе и покажемо се у најбољем светлу.
Фото: Принтскрин ТВ Прва
- Видите снимак са овог екрана, извештава се о сваком дрвету које падне, а нико не пише о овоме. Погледајте шта градимо, ту ће бити национални стадион, пруга. Ту ври од машина и рада. Метро није бајка која мора да се деси, неки људи стално раде на томе. Зато ови који бацају тоалет папир не разумеју потребе грађана и целе наше земље - истиче председник.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ЗЕДЕР О ЕКСПУ: То је огромна шанса и будућност, Србија се економски јако унапредила
15. 03. 2024. у 13:11
ВУЧИЋ ОТКРИО ПУТИНОВ КРАЈЊИ ЦИЉ: Чуо сам од њих десет - то је највећи страх Европљана
22. 03. 2024. у 21:46 >> 21:48
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (36)