"НАДЛЕЖНИ ДА КАЗНЕ ПОЧИНИОЦЕ" Мали о умрлици са ликом Вучића - Мржња опозиције постаје све страшнија и морбиднија

Марко Колашинац
Марко Колашинац

26. 03. 2024. у 13:21

МРЖЊА коју представници опозиције показују према председнику Србије Александру Вучићу сваког дана постаје све страшнија, али и морбиднија. Језиви напади и претње смрћу су добили своју кулминацију умрлицом са његовим ликом, рекао је министар финансија Синиша Мали, чије саопштење преносимо у целости.

НАДЛЕЖНИ ДА КАЗНЕ ПОЧИНИОЦЕ Мали о умрлици са ликом Вучића - Мржња опозиције постаје све страшнија и морбиднија

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ

Ове лажне патриоте, заслепљене мржњом према председнику, који се скривају под слоганом “Србија против насиља” и којима је циљ искључиво да изазивањем немира дођу на власт, само су наставиле са већ устаљеном праксом скандалозних и монструозних напада на председника.

Ово је само део специјалног рата који се води против Вучића – имали сте прилику да видите и вешала на њиховим протестима, затим спаљену лутку са његовим ликом у Хрватској…

Јасно се види оркестрирана кампања са различитих страна са циљем застрашивања. Њихови очајнички покушаји да спрече напредак земље никада нису и никада им неће поћи за руком.

Фото: Принтскрин

Симбол политике Александра Вучића су нови путеви, нове болнице и школе, веће плате и пензије, бољи квалитет живота грађана и напредак земље. А симбол њихове кампање су говор мржње, гађање тоалет-папиром, промоција насиља. То је оно што нуде грађанима Србије на предстојећим изборима у Београду 2. јуна. И то је оно због чега им је народ 17. децембра показао да таква политика неће проћи.

Позивам надлежне да казне починиоце овог гнусног дела и пружам снажну подршку Александру Вучићу и његовој породици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ У ШОКУ, НЕ МОГУ ДА ГА ПРЕПОЗНАЈУ! Легендарни играч, освајач титуле у Барију 1991, дошао на Малме - Црвена звезда, ево како изгледа!