"ЖУРИ ИМ СЕ ЗБОГ АМЕРИЧКИХ ИЗБОРА, ГАЗЕ И ПРЕ СВЕГА УКРАЈИНЕ!" Вучић о позицији Србије - "Биће све теже и компликованије, борићу се"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић се обраћа јавности из палате "Србија".

Фото Танјуг
Вучић је говорио о свим притисцима са којима се Србија тренутно суочава.
- Жури им је са једне стране због америчких избора, због свега што се збива у Гази, али поново због свега што се збива у Украјини. Нас доводи у готово немогућу политичку ситуацију, јер се налазимо на европском путу, од тог пута нисмо одустали, имамо безброј разлога зашто се на том путу налазимо, али ће нам позиција бити све тежа и све компликованија! - рекао је Вучић говорећи и притисцима на Србију.
- Борићу се за Србију - поручио је председник Србије.
Препоручујемо

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (47)